Gözde Reklam Branda Tabela Ankara
WhatsApp Image 2019-01-28 at 13.16.55
WhatsApp Image 2019-01-28 at 13.16.55
WSAZ
WSAZ
WSWS
WSWS
XDSEWS
XDSEWS
XDSXC
XDSXC
YHGTD
YHGTD
YHGTR
YHGTR
WhatsApp Image 2019-01-28 at 13.13.40
WhatsApp Image 2019-01-28 at 13.13.40
WhatsApp Image 2019-01-28 at 13.13.39
WhatsApp Image 2019-01-28 at 13.13.39
VCFDC
VCFDC
UJHYTREEDF
UJHYTREEDF
UJHYF
UJHYF
UJ
UJ
TRFDE
TRFDE
QASD
QASD
REDFR
REDFR
SAZX
SAZX
SXD
SXD
SXDS
SXDS
SXZA
SXZA
TGFR
TGFR
POIU
POIU
PLOIU
PLOIU
OPLKJ
OPLKJ
1/2

Ankara Dijital Baskı Firmaları, Gözde Reklam

Ankara Dijital Baskı Firmaları denildiğinde, şüphesiz ilk akla gelen reklam ve dijital baskı alanında kendini kanıtlamış olan Gözde Reklam, Dijital Baskı Merkezi‘dir. Ankara’da reklam panoları, totem, tabela imalatı (ışıklı tabela ve ışıksız tabela), araç giydirme, araç kaplama, iç ve dış mekan dijital baskı işlerinizde uzman firmayız. Ayrıca, reklam ve teşhir sistemlerinin üretiminde, bireysel ve kurumsal müşterilere hizmet verebilecek araç kapasitemiz ve imalat, montaj ekibimizle ankara dijital baskı alanındaki lider firmalardan birisiyiz . Yıllardır, kapalı ve açık mekanlar için reklam panoları, özellikle Totem Tabela, Billboard, Işıklı Işıksız Tabela, Araç Kaplama, Cephe Kaplama, Poster Pano, Işıklı Pano gibi reklam ürünleri üretmekteyiz. Yaptığımız işleri, Ankara ve yurt içinde birçok müşteriye başarıyla ulaştıran firmamız, reklam ve dijital baskı konusunda uzmanlaşmış ekibiyle birçok önemli projeye imza atmıştır.
 

Hizmet İlkelerimiz

Gözde Dijital Baskı Merkezi olarak, Ankara Dijital Baskı Firmaları arasında biz, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet üretmekte ve sunmaktayız. Bunun yanında, ürünler ve hizmetlerimizi sunarken reklamcılık ve dijital baskı alanında pozitif fark yaratacak değişiklikleri ve yenilikleri gerçekleştirmedeki çabamız, mükemmeliyetçi kalite anlayışımız ile hizmet üretmekteyiz. reklam ve tanıtım sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden ve uygulayan uzman bir ekibe sahiptir. Personelimizin mesleki deneyimleri ve uzmanlıkları ile hazırladığımız dijital baskı ürünlerimiz, müşterilerimiz tarafından kabul görerek, tercih edilmiştir. Kalite standartlarını yükseltmek için dijital baskı teknolojisini yakından takip eden firmamız ürün ve hizmet kalitesini günden güne yükselterek, imalat süresini de en az seviyeye indirmeyi başarmıştır.


Hizmetlerimiz Konusunda Bilgi Alın

Yaptığımız işlerde maksimum yarar sağlamak için, sahip olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimimizi tüm müşterilerimizle paylaşmaktayız. Müşterilerimize esnek çözümler,ve çözüm odaklı projelerde, amaçlarına uygun hedef kitlelerine verilecek hizmetler konusunda öneri ve destek vermek için buradayız .Bununla birlikte müşterilerin ihtiyaçlarının doğru belirlenmesi ve bu ihtiyaçlara göre en uygun çözümlerin bulunabilmesi için yenilikçi ve uzman ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize sunmaktayız Ankara ve Tüm Türkiye geneline verdiğimiz hizmetlerimiz ve ürünlerimiz hakkında bilgi ve teklif almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

DİJİTAL BASKI ÇEŞİTLERİNDEN BAZILARI​

Reklam sektöründe tanıtım veya duyuru amaçlı olarak genellikle kullanılan dijital baskı türü, vinil baskıdır. Bu baskı çeşidi, kullanım ve montaj kolaylığı ve ekonomik olması nedeniyle sıklıkla tercih edilir. Tanıtım ve marka olarak araçların üzerine yapılan reklam türü ise araç giydirme olarak da tabir edilen araç kaplamadır.  Araç kaplama işleminde, cast folyo üzerine dijital baskı yapılarak, malzemenin araçların kıvrımlarına tamamen yerleşmesi sağlanır. Hava koşullarından kolay kolay etkilenmez.  Akılda kalıcılık açısından son derece fonksiyonel olan bu reklam biçimi, her aracı birer gezici tabela olarak kullanma imkanı sağlar.

Diğer bir dijital baskı türü One Way Vision olup, camların marka ve resimlerle donatılarak tanıtım yapılmasını sağlayan dijital baskıdır. Bu baskı türünde camın dışından bakıldığında sadece reklam unsurları görünürken, iç yüzeyden dışarısının net olarak görünmesi mümkündür.


Dış Mekan Dijital Baskı

Dış cephede çok rüzgarlı alanlara kullanılan veya arkası görünmesi istenen branda baskı türü de, mesh branda üzerine yapılan dijital baskıdır. Delikli yapısı ile rüzgarı geçirerek brandanın dayanıklılığını arttırmaktadır. Genellikle büyük alanların kapatılmasında kullanılır. Bu baskı çeşidinde de, One Way Vision gibi dış yüzünden arka tarafı görünmez, ancak arka tarafından bakıldığında ön tarafı görmek mümkündür. Banner, bina kaplamaları, iç mekan duvar dekorasyonu ve iç display ürünleri içindir.

DİJİTAL BASKI KULLANIM ALANLARI

Dijital baskı reklam, tanıtım ve duyuru amaçlı olarak kullanılan billboard, pano, cephe ve cam kaplamalarında, tabela, afiş, araç kaplama vb. dış veya iç mekan alanlarda kullanılmaktadır. Her firmanın yerini ve sektörünü belirtmesi için bunlara ihtiyacı vardır. İş yeri cephelerini kendi marka ve ürün resimleri ile kaplamada, iş yeri araçlarının gezer reklam aracı olarak kullanılmasında, iş yeri konumunun kolay bulunması amacıyla yapılan yönlendirme tabelalarında sıklıkla tercih edilmektedir. Genellikle dijital baskının tercih edilmesinde ki, sebeplerden birisi de, hava şartlarına uzun süre dayanabilir olmasıdır. Soğuk ve sıcak havadan etkilenmeyen solvent bazlı boya kullanılması, kalitesine göre yapılan dijital baskının kullanım süresini neredeyse 15 yıla kadar uzatmaktadır.

Ankara Dijital Baskı Merkezleri arasında, Ankara’nın öncü firmalarından birisi olarak, sürekli gelişen Dijital Baskı teknolojisi ile müşterilerimize kaliteli ve profesyonel bir reklam hizmetivermekteyiz. Makine parkurumuz ve her türlü dijital baskı çalışmalarımızda, uzun yılların bilgi ve tecrübe birikimi ile folyo baskı, one way vision ve çeşitli reklam malzeme ve ürünlerine her türlü dijital baskı çalışması yapıyor ve uyguluyoruz. Günümüzde reklamcılık sektöründe dijital baskı işleriyle ilgili birçok hizmet verilmektedir. Özellikle çeşitli promosyon ürünlerinde, tekstil alanında, tabela, totem, billboard, branda, afiş gibi sayısız reklam araçlarında dijital baskı kullanılmaktadır. Kullanım alanları son yıllarda o kadar çok artmıştır ki, dijital baskı tekniği kullanılan ürünleri ve sektörleri saymak neredeyse imkansız hale gelmiştir. Eskiden yapımı haftalar süren reklam tasarım işleri artık bilgisayarda kısa sürede hazırlanmakta ve hangi boyutta olursa olsun, dijital baskı işleri kısa sürede gerçekleştirilmektedir.

Kurulduğu günden bu güne “Gözde Reklam”,

Gözde Reklam Dijital Baskı Merkezi olarak, kuruluşumuzdan bugüne dek geçen zaman içerisinde, ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olan ve onların değerlerine değer katan bir reklam firması olarak yolumuza devam etmekteyiz. Firmamız reklam sektöründe, özellikle matbaacılık ve dijital baskı alanında birçok başarılı çalışmalara imza atmıştır. Yıldırım Reklam, ışıklı ve ışıksız tabela reklam, iç ve dış mekan dijital baskı, çeşitli reklam tanıtım enstrümanları ile ilgili günümüz teknolojisine uygun en yeni makine ve teçhizata sahip uzman kadrosuyla anında kaliteli ve garantili hizmet verecek potansiyele sahiptir.

Hedefimiz Öncelikle Müşteri Memnuniyetidir.

Yaptığımız her işi referans ve kendi reklamımız olarak kabul etmekteyiz. Reklamcılık ve dijital baskı konusunda uzman olan personelimiz, öncelikle müşteri memnuniyeti ilkesiyle görev yapmaktadır. Çünkü memnun müşterilerin en etkili referans kaynağı olduğunun bilincindeyiz. Müşterilerimize, yüksek kaliteli uygun malzeme, uygun fiyat ve uzman personel kadromuzla hizmet veriyoruz. Üretim ve yönetim süreçlerinde sıfır hata ilkesi ile çalışan firmamız, yakın gelecekte Ankara Dijital Baskı Merkezleri  arasında, sektörün lider firmalarından biri olmak amacındadır.

İç Mekan Dijital Baskı

İç Mekan Dijital Baskı kapalı mekanlar için idealdir. AVM, market, mağaza, fuar gibi kapalı alanlarda kullanılır. Kapalı mekanlarda, poster baskı, afiş baskı, vitrin görselleri, mağaza görselleri gibi işlerde kullanılır. Kapalı alanlarda ki, reklam materyalleri daha yakından izlenecek olduğundan, baskı kalitesinin mümkün olduğu kadar iyi olmasına dikkat edilmelidir. Bu noktada iç mekan dijital baskı makineleri ve en uygun baskı malzemeleri devreye girer.

Daha çok müşteri ile direkt iletişim içinde olunan satış noktalarında, mağaza düzenlemelerinde, poster, film afişi ve büyük ebatlı fotoğraf baskılarında tercih edilmektedir.

Tabela

Tabela denince üzerine yazı yazılabilen çeşitli malzemeler aklımıza gelir. İşinizin ve dolayısıyla iş yerinizin en önemli yansıması ve reklam aracı olan tabelanızın etkisi, profesyonelce yapıldığında hayal edebileceğinizden daha da fazladır. Tabela yapımı konusunda en önemli unsur kullanılan malzemenin kalitesi, işi yapan firmanın deneyimi ve elemanlarının tecrübesidir. Bu detaylar ne kadar iyi olursa, tabela üretim aşamasında kaliteli bir işin ortaya çıkarılması oranı da o kadar yüksek olur. Bundan dolayı tabela işinizi yaptıracağınız firmayı çok iyi incelemeli ve tabelanızı bu konuda uzman firmalara yaptırmalısınız.
Tabelalar kullanım alanlarına ve isteğe bağlı olarak farklılık gösterebilirler. Ancak temel kategoriler olarak Işıklı tabela, Işıksız tabela, Elektronik tabela, Totem tabela, Neon tabela ve Yol tabelaları gibi kategorilere ayrılırlar.

İç Mekan Dijital Baskı

İç Mekan Dijital Baskı kapalı mekanlar için idealdir. AVM, market, mağaza, fuar gibi kapalı alanlarda kullanılır. Kapalı mekanlarda, poster baskı, afiş baskı, vitrin görselleri, mağaza görselleri gibi işlerde kullanılır. Kapalı alanlarda ki, reklam materyalleri daha yakından izlenecek olduğundan, baskı kalitesinin mümkün olduğu kadar iyi olmasına dikkat edilmelidir. Bu noktada iç mekan dijital baskı makineleri ve en uygun baskı malzemeleri devreye girer.

Daha çok müşteri ile direkt iletişim içinde olunan satış noktalarında, mağaza düzenlemelerinde, poster, film afişi ve büyük ebatlı fotoğraf baskılarında tercih edilmektedir.

İç mekan dijital baskı‘nın avantajları:

Daha hızlı baskı imkanı tanır
Daha yüksek baskı çözünürlüklerine izin verir
Çevreye zararsız baskı sarf malzemeleri kullanılır
Yüksek baskı kalitesi ile dikkat çekicidir.dijital baskı, reklam panoları, totem, tabela imalatı (ışıklı tabela ve ışıksız tabela), araç giydirme, araç kaplama, iç ve dış cephe giydirme #dijitalbaskı #ankaradijitalbaskı #ankaradijitalbaskımerkezi #ankaradijitalbaskıfirmaları #ankaraaraçgiydirme #ankaratabelareklam #totemtabela #dijitalbaskıankarakazımkarabekir #dijitalbaskıfirmaları #ankaradadijitalbaskıyapanlar #dijitalbaskıcılar #branda baskı #folyo baskı #tabela #el ilanları # bayrak

Ankara Araç Giydirme – Araç Kaplama

Araç giydirme işlemleri ya da diğer adıyla araç kaplama denilen çalışma, gerçekten profesyonel bir işçilik isteyen işlemdir. Tasarımından uygulamasına kadar her anının titizlikle yapılması gerekir.Ankara Araç Giydirme işinde uzman olan firmamız Gözde, Dijital Baskı Merkezi olarak birçok referansa sahibiz.

Ankara Araç Giydirme Aşamaları Nelerdir?

Kaplanacak Aracın Ölçülendirilmesi;

Öncelikle kaplanacak araç için uzman personelimiz tarafından ölçülendirilir. Bu ölçüler kapı boşlukları , aynalar , Farlar , Sinyaller ve tampon boşlukları gibi yerlerdir tasarım yapılırken buralara ince detaylı resim ve ya yazı denk gelmesin diye titiz bir çalışma yapılır.Bu alınan ölçüler bilgisayar ortamına atılır ve artık iş tasarım ekibine geçer. Araç kaplama ücretsiz fiyat teklifi için mutlaka bizden fiyat alınız. (0312) 342 49 71

Kaplanacak ( Giydirilecek ) Aracın Tasarımının Yapılması

Tasarım aşamasına gelen araç artık bir yürüyen tabela olacağı için üzerindeki tasarımın sade şık ve açıklayıcı olması gerekiyor. Ne kadar sade ve firmanın renklerini taşırsa o kadar bilinirliği artar ve tanıtıma faydası olur. Grafik tasarım ekibimiz çizinini yapar bir kaç örnekle müşterimize sunar ve onayını alır almaz baskı ekibimize gönderir baskı ekibimiz artık ölçü almasına veya aracı görmesine bile gerek yoktur ölçüler hazır bir şekilde zaten kendisine gelmiştir araç kaplama folyosuna baskıyı gerçekleştirir.

Kaplanacak ( Giydirilecek ) Aracın Uygulamaya Alınması

Baskısı hazır malzeme uygun hava sıcaklığında tek parça halinde aracın parçalarına uygulanmaya başlanılır. Örn: Ön çamurluk tek parça , Tavan Tek Parça gibi, ankara araç giydirme ve araç kaplamada bugüne kadar birçok araca profesyonel çalışma uyguladık. Bu çalışmada temel hedefimiz, değerli müşterilerimizin araçlarını, kaliteli ve uzun ömürlü bir malzemeyle ve aynı zamanda sıfır hata ile kaplamaktır. Ayrıntılı bilgi için Yıldırım Reklam (0312) 342 49 71 yada 0533 357 80 15 no.lu telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Dijital Baskı, anlamı itibari ile, baskı işleminin bilgisayar destekli dijital ortamlarda yapılması demektir. Yani, tam anlamıyla açıklayacak olursak dijital baskı, son yıllarda hızla geliştirilen hassas dijital ortamların, birden çok sağlayıcı desteğiyle dijital ortamda üretilerek her türlü malzeme yüzeyine yazılma işini yapan alet ve iş gücü sonucunda ortaya ürün çıkarma işlemine denir.

Dijital Baskının Kullanım Alanları

Artık günümüzde dijital baskı işi, birçok farklı sektör de, ama çoğunlukla reklam sektöründe hizmet vermektedir. Özellikle reklamcılık, matbaacılık sektörü, promosyon işi yapanlar, reklam ajansları, çeşitli kumaş, tekstil firmaları artık dijital baskı kullanmak durumundadırlar. Kullanım alanları son yıllarda öylesine çok artmıştır ki, dijital baskı işi, birbirine bağımlı birçok sektörün oluşmasına vesile olmuştur. Mesela yapımı haftalar süren bir afiş, pano veya billboard, tasarım aşamasından sonra, artık bilgisayardan mail ile gönderiliyor, bu maili alan dijital baskı firmasıgerekli hazırlıktan sonra, dakikalar içinde dijital baskı işini gerçekleştirebiliyor. Dijital baskı reklam, tanıtım ve duyuru amaçlı olarak kullanılan pano, billboard, cephe ve cam kaplamalarında, tabela, afiş, araç giydirme ve dış veya iç mekan giydirme alanlarında kullanılmaktadır. Bilindiği gibi, her firmanın, yerini ve sektörünü belirtmesi için bu tip reklam, tanıtım araçlarına ihtiyacı vardır. İş yeri cephelerini kendi marka ve ürün resimleri ile kaplamada, araçlarının birer mobil reklam aracı olarak kullanılmasında çok etkilidir. Aynı zamanda firma konumunun kolay bulunması amacıyla yapılan yönlendirme tabelalarında sıklıkla tercih edilmektedir.

Dijital Baskı Artık Modern Bir Sanattır!

Baskı alanında ki, teknolojik gelişmeler ile reklamcılık sektörünün bir alt birimi olarak ortaya çıkan dijital baskıişi, artık modern bir sanat halini almıştır. Reklamcılığın, tanıtım, markalaşma ve ihtiyaç sahiplerine duyurma gibi özelliklerine tam anlamıyla sahiptir. Çeşitli markalar değişik standartlarda dijital baskı makineleri üreterek, bu sektörde büyük bir pazara girmiştir. Dijital baskı firmaları tarafından, solvent bazlı boyalar ile baskı malzemelerinin üzerine resim, yazı, logo gibi tanıtıcı bilgiler basılmaktadır. Genel olarak kullanım alanları yol tabelaları, firma afişleri, firma tabelaları, araç giydirme ve iç, dış cephe bina giydirmeleridir. Tüm bu fonksiyonel özellikleri değerlendirildiğinde, dijital baskı işleri, artık reklam ve baskı sektörünün vazgeçilmez unsuru haline gelmiştir.

Gözde Reklam Dijital Baskı Merkezi

GÖZDE REKLAM DİJİTAL BASKI MERKEZİ

Gözde Reklam Dijital Baskı Merkezi

Firmamız, hizmet ve kalite anlayışını, satış sonrası güvenilir destekle bütünleştirerek, siz müşterilerimizin memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.Gelişen dünyamızda teknolojiyi sürekli takip eden Kılıç Reklamcılık,her geçen gün kendini yenilemektedir.Şirketimiz, kurumsal reklam alanındaki ihtiyaçlarınıza göre sizlere özel projeler ve çözümler üretmektedir. dijital baskı, reklam panoları, totem, tabela imalatı (ışıklı tabela ve ışıksız tabela), araç giydirme, araç kaplama, iç ve dış cephe giydirme